Eşya Depolarken:

Mobilyalar: Marangoz tarafından sökülmekte ve her parçası tek tek paketliyoruz. Paketlenen parçaların üstüne numaralandırma numaralandırma yapıyoruz. Depodan çıktığında yeni evinizde tekrar kurulumunu yapıyoruz.

Beyaz Eşyalar: Beyaz eşyalarınızın bağlantılarını açıyoruz. Darbe emici ve toz – nemden korunacak şekilde sarıyoruz. Depodan çıktıktan sonra kurulumunu yapıyor ve çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Mutfak Gereçleri ve Kırılacak Eşyalar: Bunları tek seferlik ambalaj kağıtları ve pıt pıtlar ile sarıyoruz. Kolilere içlerinde ne olduğunu not alıyoruz. Bu sayede tekrar yeni adresinize gelince neyin nerede olduğunu rahatlıkla bulabilirsiniz.

Elbiseler: Askılı olanlar, askılı mini dolaplara yerleştirilmektedir. Diğer elbiseleriniz ise yine çelik tek seferlik karton kutulara konulmaktadır.

Evde bulunan bütün eşyalar profesyonel ürünlerle ambalajlanıp paketleniyor. Ambalaj sistemimiz eşyaları darbelere karşı korumakta ve aynı zamanda toz, kir ve nem geçirmemektedir. Ambalaj ürünlerimiz suya neme toza ve darbeye karşı son derece dayanıklıdır.

Depolama Süresi: Eşyalarınız depolarımızda istediğiniz kadar kalabilir. Herhangi bir süre kısıtlaması yoktur. Fakat daha uzun süreli kalacak olan müşterilerimize indirimler uygulayabiliyoruz.

Sigorta

Depolanan eşyaların tamamı geniş kapsamlı olarak sigortalanır.

Sigorta kapsamı: Eşyaları taşıma esnasında, depolardayken, yolda, kurulum ve demonte sürecinde olan ve olabilecek bütün hasarları karşılar.

Sözleşme ve Çeki Listesi

Taşınan ve depolanan eşyaların çeki listesini oluşturuyoruz. Sözleşmemize dahil edilen çeki listesi ve sözleşme bir nüshası sizde bir nüshası bizde kalmak üzere imzalanır.