Evden eve nakliyat hizmetimiz 1981 yılından beri var. Evden eve nakliyat hizmetimiz Ulusoy Nakliyat olarak yıllardır evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz bu hizmet tamamı ile tavsiye sistemi üzerine kuruludur firmamız firmamız ile alacağınız hizmetin tamamı için garanti veriyoruz. Eşyalarınızı geniş kapsamlı sigorta ile sigortalayarak taşınma esnasında oluşabilecek en küçük hasarı dahi karşılıyoruz. Evden eve nakliyat sektörünün lideri olarak size ev taşıma konusunda en iyi hizmeti sunacağımızı sözünü veriyoruz.

Kısaca evden eve nakliyat hizmetimiz:

Ekip şefi taşınma süreci boyunca sizin adınıza Eşinizin takibini ve çalışanların görevlerinin kontrolünü sağlayan kişidir.

Marangoz sertifika sahibi marangoz çalışanlarımız arasında en önemli personellerimizden birisidir Bu yüzden marangoz muz çok iyi olmak zorunda mobilyalarınızın sökümü paketlenmesi ve tekrar kurulması marangoz tarafından yapılır

Kırılacak eşya ve diğer küçük eşyaların paketlenmesi bu eşyalarınız için karton kutular hava baloncuklu patpatlar ve Ambalaj kağıtları kullanıyoruz Karton kutuların üzerine içinde ne olduğunu not alıyoruz kullandığımız malzemelerin tamamı hijyen kurallarına uygun olup Tek seferliktir.

Beyaz eşya ve avize montajı ekiplerimiz de bulunan elektrikçi ve tesisatçı sayesinde beyaz eşyalarınızın sökülür ve taşınmaya hazır hale getirilir yeni adreste diğerlerini takılarak çalışır vaziyette teslim edilir aynı şekilde avizelerde sökülüp paketlenip yeni adreste yerlerine takılır

Elbiselerin taşınması elbiseleriniz Mini askılı dolaplarımı sayesinde kırışmadan taşınmaktadır.

Garantili Ev Taşıma Firması

Aynı zamanda evinizde bulunan bütün eşyalarımız ağırlık ve hassasiyetlerine göre farklı ambalaj malzemeleri ile paketlenmektedir. Kullandığımız malzemeler darbelere karşı son derece dayanıklı ve aynı zamanda hijyen kurallarına uygundur evinizde bulunabilecek çok hassas Ürünleriniz için önceden keşif yaptıktan sonra özel ambalaj malzemeleri getirebiliyoruz. Ambalaj ürünlerimiz Avrupa standartlarına uygun olup uzman personellerimiz tarafından en iyi sonucu alabilecek şekilde kullanılmaktadır.