Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Sektör haline gelen evden eve nakliyat kesinlikle profesyonellik isteyen bir iştir. Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması ve yeniden kurulması zorunludur. Aynı zamanda hijyen kurallarına da uygun taşınmalıdır. Taşınan ürünlerin alındığı gibi teslim edilebilmesi kesinlikle firmanın elinde olan bir şeydir. Kesinlikle eşyalarınızın sorunsuz taşınacağını garanti ediyoruz. Kurumsallık konusunda hiç bir eksiği olmayan firmamız tam profesyoneldir. Profesyonel hizmetin tek ve doğru adresi olarak yanınızdayız. Ulusoy Nakliyat evden eve nakliyat için anahtar teslim hizmet veriyor.

Taşınacak ürünlerin ön keşfini yapıyoruz. Nasıl bir hizmet vermemiz gerektiğini netleştiriyoruz. Aynı zamanda keşif esnasında size çıkacak olan fiyatı da netleştiriyoruz. Çünkü biz işimize çok önem veriyoruz. Bu nedenle de en iyisini çıkarabilmek için net bir çalışma yapıyoruz.

Sigortalı Ev Taşıma

Evinizi taşırken kesinlikle öncesinde geniş kapsamlı sigorta yapıyoruz. Çünkü taşınma esnasında oluşabilecek hasarları garanti altına alıyoruz. Bu sayede eşyaların sorunsuz taşınacağını garanti ediyoruz. Doğru bir firma ile çalışarak profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizi seçin. Sigortalama işlemini ekspertiz esnasında biz yapıyoruz. Eşyalar için değer biçiliyor. Bu değer üzerinden sigortalama yapılıyor. Yapılan sigorta bedeli açık ve net olarak sözleşmenize ekleniyor. Ulusoy Taşımacılık sektörün en iyi firmasıdır. Kesinlikle en iyi hizmeti sizlere vereceğiz. Eşyaların nasıl paketleneceğini ve taşınacağını kafanıza takmayın. Biz size en iyisini garantili olarak sunuyoruz. Siz istediğiniz zaman istediğiniz kadar büyüklükte araç ve personelle hizmetinize hazırız. Sizlere en iyisini sunacağımızı garanti ediyoruz.

En İyi Ambalaj Garantisi

Kullandığımız ambalaj ürünlerinin tamamı profesyoneldir. İyi ambalajı yapılan eşyaların hasar alma olasılığı çok düşüktür. Firmamız şehirler arası taşınacak olan eşyaların ambalajını uluslararası taşınacak nitelikte yapmaktadır. Taşınma sürecinde aracın yolda gidişini de hesaplıyoruz. Bu sayede ani durma ve kalkmalarda eşyaların hasar alma olasılığını da sıfıra indiriyoruz. Size en iyisini sunabilmek için her zaman her koşulda elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Ulusoy şehirler arası taşımacılık tecrübesi ile içinizi rahatlatacak. Eşyalarınızın en iyi koşullarda taşınacağını garanti ediyoruz. Bir telefon kadar yakınız size.