Kesinlikle bunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Bizim evden eve nakliyat hizmetimiz en iyisidir. İsterseniz şehirler arası taşının. İsterseniz de şehir içi taşının. Sizlere ev taşıma konusunda en iyisini sunacağımıza emin olun. Amacımız: evinizi taşırken sizleri yormamak. Bunu yapabilmemiz için de, kesinlikle her şeyin en iyisini kullanmalıyız. Firma olarak yaptığımız işin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. İşimizi sevmenin ve işimize verdiğimiz önemin sonuçlarını net olarak görüyoruz.

İyi Bir Ev Taşıma Nasıl Olmalı

Evden eve nakliyat hizmetini bir çok firma sunabilir. Fakat bir çoğu bu işi ciddi anlamda beceremiyor. Daha önceki taşınmalarınızdan bunları tecrübe etmiş olabilirsiniz. Bu nedenle işinde iyi olan firmalarla çalışmak istemeniz doğal. Sizlere burada en iyi hizmetin önemli unsurlarını belirteceğiz. Kesinlikle iyi bir nakliye hizmeti için en azından belirttiğimiz unsurların olması gerekli. Bunların bir kaçının eksik olması durumunda sonuç kaçınılmaz olacaktır. Bu nedenle önerilerimizi dikkate almalısınız. Telefon ya da internet üzerinden ulaştığınız her firmaya güvenmeniz mümkün değil.

Ev Taşıma Sigortası: Taşınmadan önce kesinlikle firmanızdan isteyiniz. Eşyalarınızın taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı güvende olduğunu bilin.

Kurumsal Belgeler: Anlaştığınız firmanın k-3 yetki belgesi var mı? Belge dışında ticaret odalarında aktif kaydı mevcut mu?

Araçlar: Firmanın kendine ait araçları var mı? En azından video görseli olarak bir kaç araç görmelisiniz.

Çalışanlar: Çalışanlar sigortalı mı? Bununla beraber işlerinde uzman mı? İşinizi yapmaya gelecek ekipten bir kaç kişinin ismini önceden isteyebilirsiniz.

Sabit Ofis: Anlaştığınız yerin sabit ofisleri var mı? Onları yerlerinde ziyaret edebilirsiniz.

Büyük isim: Firma büyükse, orijinali ile konuştuğunuza emin olun.

Yukarıdaki liste olması gerekenlerden bazılar. Bunların olması çok iyi bir hizmet alacağınız anlamına gelmez. Fakat bunların olması en azından korsan bir yerle çalışmanızın önüne geçebilir. Kapınıza gelen aracın anlaştığınız firmaya ait olduğuna emin olun.

Nakliyat İçin Yorulmayın

Ev değişikliği yapmak zor iştir. Bu sizin için çok yorucu bir durum alabilir. Bunu gerçekleştirmek için bir yerle anlaşın. Fakat anlaştığınız yer içinize sinsin. Aksi durumlarda içinden çıkılmaz bir hale gelebilir. Sadece paranız boşa gitmeyecek. Aynı zamanda daha çok yorulacaksınız. Bu yorgunluk sadece maddi değil. Aynı zamanda manevi anlamda da yorulacaksınız. İşte bu durumları yaşamamak için bizim gibi bir firma ile anlaşabilirsiniz. Biz size hizmetin en iyisini garanti ediyoruz.

Hijyen kurallarına uygun taşının. Firmamız nakliye esnasında temizliğin önemini çok iyi biliyor. Araçlarımızdan malzemelerimize kadar temizdir. Tek seferlik ürünlerle ambalaj yapıyoruz. Amacımız salgın kurallarını uygun hareket etmek. Bununla beraber sağlığın önemini her zaman vurguladık. Kesinlikle en iyi ambalaj ürünlerini kullanıyoruz. Eşyaları uluslararası taşınacak şekilde ambalajlıyoruz.