Ofis ve iş yerlerinizi taşıyalım. Taşınacağınız şehir neresi olursa olsun. Şehirlerarası ofis taşıma hizmeti ile yanınızdayız. Aynı zamanda ofis taşımacılığı hizmetimiz şehir içi olarak da mevcut. Siz yapılması gereken işi belirtin. Ondan sonrasını bize bırakın. Biz sizin en pratik şekilde taşınmanızı sağlayacağız. İş yerinizi hiç vakit kaybettirmeden yeni adrese götürelim. Sizlere ekonomik fiyatlarla nakliye hizmeti sunalım. Ofisinizdeki malzemelerin tamamını hasarsız taşıyoruz. Bunları size evrak olarak garanti ediyoruz. Yaptığımız işe sonuna kadar güveniyoruz.

Sigortalı Ofis Taşıma

İş yerinizi taşımadan önce sigortalayalım. Taşıtacağınız ürünlerin değeri üzerinden sigorta yapıyoruz. Özel ürünleriniz ve değerli malzemeleriniz için büyük sigortalar yapıyoruz. Taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı tam sigorta. Kullandığımız ambalaj ürünleri sigorta şirketinin kriterlerine uygundur. Aynı zamanda firma çalışanlarımız da sigorta şirketine uygundur. Sigorta firmasını uygunluğu anlamında tam bir firmayız.

Fuar Taşıma

Fuar malzemeleri , ekip ve ekipmanları ile stantlar ve stant uygulamalarına ait materyallerin taşınması profesyonellik istemektedir. Işın nakliyat olarak fuar uygulamalarına yönelik onlarca referansla hizmetinizdeyiz.

      Fuar nakliyesinde daha doğru bir deyimle stant , reyon ve fuar ürünü taşınmasında; taşıma kalitesi , paketleme, araç yapısı ve modernizasyonu, zamanında ürünlerin yerine ulaştırılması, özellikle çoğu ürünün tek parça olduğu düşünülerek kırılmadan taşınmasının önemini biliyoruz.

      Araçlarımız fuar alanı ve ürünlerin gösterişine uygun yapıdadır. Ayna ve cam malzemeler için özel bağlantı aparatlarımız ve koruyucu ekipmanlarımız mevcuttur.

      İşçilikli olduğu gibi sadece araç ve şoför bazında da fuar taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Sigorta

müşterilerine sadece poliçe hizmeti sağlamakla kalmayıp, hasarın takibi, eksperle iletişim, sigorta şirketinin organize edilmesi, evrakların takibi ve hasarın müşteriye ödenmesine kadar ki geçen sürede sigortacılık hizmeti sağlamaktadır.

Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası;
Ev lojistik sorumluları tarafından paketleme, yükleme, boşaltma, aktarma faaliyetleri esnasında meydana gelen hasarlar teminat altındadır.
Ayrıca, doğal afetlerden kaynaklanan hasarlar da teminat kapsamındadır.

Depo Sigortası;
Depolama esnasında karşılaşılabilecek, elleçleme hasarları, terör, yangın, hırsızlık gibi hasarlar teminat altındadır.
Ayrıca, doğal afetlerden kaynaklanan hasarlar da teminat kapsamındadır.

Nakliyat Emtia Sigortası;
Taşıma esnasında meydana gelebilecek kaza, aracın devrilmesi, emtialarını kırılması, ezilmesi, yanması, çalınması ve diğer hasarlar teminat kapsamındadır.
Ayrıca, doğal afetlerden kaynaklanan hasarlar da teminat kapsamındadır.