Kesinlikle Türkiye geneli en iyi nakliyat firması olarak bizi seçebilirsiniz. Ev Taşıma hizmetini en uzak noktadan en yakın noktaya kadar veriyoruz. Taşınma süreci boyunca bütün sorumluluğu alıyoruz. Şehirler arası ev taşıma firması Ulusoy bütün profesyonelliği ile hizmetinize hazırdır. Şehirler arası nakliyat Ulusoy eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınması gerektiğini çok iyi biliyor. Taşınma öncesi ön keşifle en mükemmel hizmeti çıkarıyoruz. 

Ekonomik fiyatları uygun ve aynı zamanda yüksek kalitede hizmet veren bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınızdayız. Bununla beraber sizlere en iyi hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz. Taşıma araçlarımızdan personelimize kadar kesinlikle en iyisidir. Sadece ev taşıma değil, aynı zamanda ofis taşımacılığı hizmeti de veriyoruz. Siz adres belirtin biz evinizi ofisinizi yeni adrese taşıyalım. Kurumsallığını tamamlamış ve ciddi anlamda profesyonel bir firma ile çalışmak istiyorsanız bizi arayın.

Evden Eve Nakliyat

Kimi zaman isteyerek kimi zaman da zorunlu durumlardan dolayı evden eve nakliyat hizmeti isteyebilirsiniz. Her iki durumda da firmamız size en iyi hizmeti sunacaktır. Nakliye firması olan Ulusoy Türkiye geneli hizmet sunar. İstediğiniz şehre taşınabilirsiniz. Biz her zaman her yerde sizin yakın bir komşunuz olarak hizmetinizde olacağız. Nakliye firmaları arasında kesinlikle bütün yetki belgelerine sahip bir firmayız. Firmamız taşınma öncesinde ücretsiz ekspertiz sunarak sizlere net ev taşıma fiyatı çıkarmaktadır. Bu sayede taşınma günü hiç bir sürprizle karşılaşmadan yeni evinize yerleşmiş olacaksınız. Eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle siz bunları düşünmeyin. Aynı zamanda bütün araç ve donanımlarımız çağımızın en iyisidir. Türkiye geneli büyük şubeleri bulunan firmamız her yerde yanınızda. Tek yapmanız gereken Ulusoy Nakliyat ile iletişime geçmek olacaktır. Biz sorunsuz ve profesyonel bir hizmet için bütün gücümüz ve enerjimizle yanınızda olacağız.

Nakliyat Fiyatları

Evinizi taşıtmak istediğinizde kesinlikle bütçenizi de düşünmek zorundasınız. Hem bütçe açığından uygun hem de kaliteli bir hizmet almak hakkınız. Diğer yıllara göre biraz daha farklılık gösterdi. Çünkü özellikle değişen yakıt fiyatları şehirler arası nakliyat fiyatları bakımından da belirleyici ölçüt oldu. Üstelik taşınmanın en iyi şekilde sonuçlanabilmesi için kullandığımız ambalaj ürünleri de fiyat bakımından arttı. Nakliye fiyatlarımızı oluştururken kesinlikle sizin bütçenizi de düşünmekteyiz. Şehirler arası ev taşıma fiyatları hesaplaması yaparken iki tarafı da düşünüyoruz. Hizmetimizin en iyi şekilde olması ile birlikte fiyatlarımızın da ekonomik olması gerekli. Bu nedenle öncesinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Bunun sonucunda nasıl taşınacağınız ve size çıkacak maliyeti hesaplıyoruz.

Siz İsteyin Biz Yapalım

Taşınacağınız mesafe çok önemli. Öyle ki İstanbul içerisinde yaka değiştirmek bile çok masraf oluşturabiliyor. Taşınacağınız mesafe ve yapılacak hizmetin ayrıntılarının toplamında fiyat çalışması yapıyoruz. Kullandığımız şehirler arası nakliye araçlarımızın tamamı yakıt tasarrufludur. Ayrıca bu konu için en uygun araç ve malzeme hangisi ise onu kullanmaya devam ediyoruz. Diğer şehirler arası nakliye firmaları arasında karşılaştırma yaptığınızda fiyatımızın ekonomik olduğunu göreceksiniz. Aynı zamanda bizim dengimizde hizmet verebilen firmalarında fiyatlarının bizden yüksek olduğunu göreceksiniz. Biz sizlere en iyisini en ekonomik olarak sunmayı amaçladık. Amacımız doğrultusunda hareket ederek en iyisini sunuyoruz. Ayrıca kullandığımız malzemeler en iyileridir. Bununla beraber çalışanlarımız da ev ve iş eri taşıma konusunda profesyoneldir. Nakliye esnasında eşyanızı teslim alan aynı ekip geri teslim eder. Hiç bir şehirde ve hiç bir yerde taşeron çalıştırmıyoruz. Aynı zamanda Ulusoy Nakliyat kurulduğundan beri hiç bir zaman toplama personel çalıştırmadı. Çalışanlarımızın tamamı sabit kadrolu ve sigortalıdır.

Araç Sayısı78
Personel Sayısı192
Yetki BelgeleriK-1 K-3 C-1