Kaliteli Şehirler Arası Nakliyat

Taşınmak büyük bir iş. Yeni bir yerleşim yeri. Taşınırken özellikle şehirlerarası nakliyat hizmeti çok daha zordur. Yeni bir şehir ve alışma süreci olabilir. Bununla beraber yeni eve yerleşim de önemlidir. Bir nakliyat firması olarak sizleri yeni evinize yerleştiriyoruz. Bunu da en iyi biçimde yapıyoruz. Eşyalarınızı sorunsuz taşımak yeterli değil. Aynı zamanda bizden sonra işiniz bitmeli. Yani herhangi bir usta ya da işçiye ihtiyaç duymamalısınız. Bu bağlamda şehirlerarası nakliye hizmetimizi profesyonel olarak sunuyoruz.

Mevsim şartları ne olursa olsun. Size uygun bir taşıma yolu seçiyoruz. Araçlarımız son modeldir. Bu nedenle her mevsim şartında yol alabilirler. Şehirlerarası taşımacılıkta araç ve şoför çok önemlidir. Çünkü trafik ve yol durumunda tehlike oluşturmamalıdır. Firma şoförlerimizin tamamı büyük deneyimlere sahiptirler.

Zamanında Teslimat

İller arası taşınırken zamanlama önemlidir. İster ev isterseniz de iş yerinizi taşıtın. Sizlere söz verdiğimiz süreçte eşyalarınızı teslim ediyoruz. Bekleme yapmadan yola çıkıyoruz. Özellikle ev taşırken beklemeden çıkmak önemlidir. Aksi taktirde yeni bir şehre taşınan müşteriler zor durumda kalabilir. Belirlenen süreç içerisinde teslimat sayesinde sıkıntı yaşayamayacaksınız. Türkiye’nin en uzak noktasına bile zamanında geliyoruz. Araçlarımızı her zaman en uzak noktaya gidecek şekilde hazır tutuyoruz. Bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Bu nedenle yola çıkarken kesinlikle içimiz rahat.

Araçlarımız içerisinde bulunan takip sistemleri mevcut. Bu sayede araçlarımızın nerede olduğunu biliyoruz. Bunu sizlere de anlık olarak bildiriyoruz. En yakın noktaya bile iki şoför gönderiyoruz. Çünkü bizim için ticari çıkarlardan önce sağlık gelmektedir. Çok yorgun şoför ve zorlama ile iş yapmıyoruz. Her anlamda her zaman en iyisini çıkarıyoruz.

Şehirlerarası Nakliyat Firması

Ev taşıma hizmetimiz büyük birikim ve geçmişe sahiptir. Firmamız 1963 yılından veri evden eve nakliyat hizmeti sunuyor. Eşyalarınızın sorunsuz ve mükemmel bir şekilde taşınacağını garanti ediyoruz. Sektörün lideri olan firmamız hassas eşya de ev taşımacılığında üst düzey hizmet veriyor. Yeniliklere açık olan şirketimiz her zaman daha iyi hizmeti sunabilmek için güncellenmekte ve gelişmektedir.

Hijyen Kurallarına Uygun Taşıma

Özellikle günümüz şartlarında oluşan salgın hastalıklardan önce firmamız sağlık kurallarına uygun ön hazırlık yapmaktadır. Kullandığımız ambalaj malzemeleri sizlere özel ve tek kullanımlıktır. Bununla birlikte personelimiz çalışırken maske, tulum ve eldiven takıyor. Araçlarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

Evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi ve görsele ulaşabilmek için lütfen